Eko grupa - projekt za Dan planeta Zemlje
Autor: Nada Topić, 26. 4. 2018.

U okviru nagradnog natječaja za Dan planeta Zemlje, koji je organizirala udruga „Sunce“ i „Čistoća“ Split s temom "Zaštitimo more od plastike", učenici eko grupe osvojili su treće mjesto projektom "Torbe i šeširi za plažu od plastičnih vrećica"  te još jednom pokazali kako otpad nije smeće te se ponovo može upotrijebiti  potičući ekološku svijest smanjenja broja plastičnih vrećica s naglaskom uporabe platnenih vrećica za kupovinu. Čestitamo!

Cijeli projekt pogledajte OVDJE.

Pripremila: Žana Milat, prof.

Torba_i_sesir_za_plazu.pdf (3.25 MB)