Pred. nastava 2020./21.

Raz. nastava 2019./20.

Radionica kreativnog pisanja 2020./21.

RASPORED ODRŽAVANJA

Radionice će se održavati u prostoru knjižnice u manjim skupinama uz pridržavanje epidemioloških mjera (držanje razmaka i nošenje maski).

Neputnička smjena

3. b i 4. b – srijeda ujutro 6. školski sat – 12.00 – 12. 40 h
6. a – četvrtak ujutro 6. školski sat – 12.00 – 12. 40 h

Putnička smjena

8. b i 8. c – srijeda ujutro 6. školski sat – 12.00 – 12. 40 h

Voditeljica: Nada Topić

Nova sezona
Nada Topić / datum: 15. 9. 2020. 17:45

Svi učenici zainteresirani za sudjelovanje u Radionici kreativnog pisanja neka se što prije jave u školsku knjižnicu. Radionica će se održavati jednom tjedno u putničkoj i neputničkoj smjeni u trajanju od jednog školskog sata. U radionici mogu sudjelovati učenici od 3. do 8. razreda.

Što ćemo raditi?

Čitati i pisati pjesme i priče.
Upoznati se s različitim književnim oblicima, vrstama i žanrovima te okušati u stvaranju istih. Uspješne radove izlagat ćemo na panou ispred knjižnice te objavljivati na mrežnim stranicama škole. Radove ćemo slati u dječje časopise te sudjelovati u različitim književnim natječajima i smotri stvaralaštva LIDRANO. Posjetit ćemo Mediteranski festival knjige te osmisliti i provesti vlastiti književni natječaj. Na kraju školske godine izradit ćemo i predstaviti zbornik najuspješnijih  radova.

Knjižničarka: Nada Topić

[OPŠIRNIJE]