preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vjekoslav Parać Solin

Login
Tražilica

Pred. nastava 2020./21.

Razredne stranice

Predmetne stranice

Arhiva - online nastava

eTwinning

EDIT

EU - Kutak za učenje

Ponude - IZUN

 

Hrabri telefon

 

Županijska natjecanja 2020./2021.

Objavljujemo podatke o sudjelovanju učenika naše škole na ovogodišnjim županijskim natjecanjima, susretima i smotrama.

U dosadašnjem dijelu natjecanja slijedeći učenici naše škole sudjeluju ili će sudjelovati na županijskoj razini natjecanja:

5. ožujka 2021. godine - natjecanje Mladih tehničara:

Kategorija strojarske konstrukcije: Vana Jurić, 7. d; mentor: Dragan Stanojević;

Kategorija elektronika: Frane Anđelić, 8. c; mentor: Dragan Stanojević

10. ožujka 2021. godine - natjecanje iz Hrvatskog jezika

Iva Smoljo, 8. c; mentorica: Fani Aljinović;

Jana Sirić Podrug, 8. b; mentorica: Ivana Banovac;

Lea Maslov, 8. d; mentorica: Ivana Banovac;

Andrea Zlatić, 8. a; mentorica: Lara Leskur

11. ožujka 2021. godine - natjecanje iz Kemije

Frane Anđelić, 8. c ; mentorica: Žana Milat

12. ožujka 2021. godine - natjecanje iz Povijesti

Mario Marić, 8.c,; mentorica: Daria Jelić

15. ožujka 2021. godine - natjecanje iz Biologije

Frane Anđelić, 8. c; mentorica: Stela Šamanić

16. ožujka 2021, godine - natjecanje iz Talijanskog jezika

Iva Smoljo, 8. c  ; mentorica: Anet Plenković-Račić

18. ožujka 2021. godine -  smotra LiDraNo 2021.;

Kategorija samostalni novinarski rad: Marija Odžak, 8.c;  mentorica: Nada Topić

Kategorija literarni radovi: Maja Šakić, 6. a; Karmen Zeljković, 3. b;

Josipa  Marović, 4. c; Katarina Kapitanović 3. b; mentorica: Nada Topić

22. ožujka 2021. godine - natjevcanje Likovna kultura  - LIK 2021.

Bruna Grubišić, 7. c; mentorica: Sanja Mirošević

23. ožujka 2021. godine -  natjecanje Vjeronaučna olimpijada 2021.;

Ekipno: Lovre Smoljo, 6. a; Zvonimir Režić, 6. a; Lovre Barišić, 6. b;

Ivan Buzov, 6. b; mentor: Duje Runje

25. ožujka 2021. godine - natjecanje iz Geografije

Marko Blažev, 5. b, mentor:  Vedran Brizić

Ilija Buzov, 5. a, mentor: Vedran Brizić

Ivano Baran, 6.c, mentorica: Nina Žurić

Ivan Šimičić, 7. c, mentorica: Nina Žurić

29. ožujka 2021. godine - natjecanje iz Matematike

Roko Matić, 4. a;  mentorica: Mirjana Gambiroža

Ivan Buzov, 6., b; mentor Vedran Batel

Roko Mladina, 7. a; mentor: Vedran Batel

Frane Anđelić, 8. c; mentorica: Jagoda Mužić

Lea Maslov, 8. d; mentorica: Irena Smoljo

1. travnja 2021. godine - natjecanje iz islamskog vjeronauka

Dina Hamzić, 6. a; mentorica: Suada Hadžić

SVIM UČENICIMA I MENTORIMA UPUĆUJEMO ISKRENE ČESTITKE I ŽELIMO PUNO USPJEHA NA NATJECANJU!

preskoči na navigaciju