Moja gitara i ja
Autor: Petra Pavić, 6. 2. 2018.

Sviram gitaru već tri godine u Glazbenoj školi Silvije Bombardelli u Solinu. Započela sam je svirati s devet godina jer sam vidjela taj instrument na TV-u u glazbenoj emisiji i uz to sam voljela pjevati. Mnogo puta sam pitala mamu da me upiše pa je s vremenom pristala. Kada sam trebala ići na prijamni ispit sjećam se da sam bila jako nervozna. Nakon što su izašli rezultati bila sam presretna što sam upala na gitaru. Mnogo ljudi me pitalo imam li uzora, imam ih mnogo npr. Ross Lynch, Shawn Mendes... Također imam još mnogo volje i želje za sviranjem gitare. Tko zna, možda jednog dana budem išla u srednju glazbenu školu pa na glazbenu akademiju. Uzbuđena sam jer me mnogo još toga čeka u budućnosti.

Petra Pavić 6.b