Modra lasta
Autor: Nina Giljanović, 16. 2. 2017.

Hej, ti! Ako voliš zabavne stvari, modu, stil, prošlost te još mnogo zabavnih stvari onda imamo pravu stvar za tebe. U našoj knjižnici nalazi se jedan jako zabavan i cool  časopis, a njegovo ime je (već pogađate) Modra Lasta. Modra Lasta je časopis namijenjen svim osnovnoškolcima i malima i velikima. Taj časopis govori o mnoštvu zabavnih stvari : o modi, stilu, školi , kako steći samopouzdanje i slično. Ima i zabavnih  rubrika sa ludim imenima (npr. NeGljivimo ili Mazgonetka). Meni osobno je taj časopis omiljeni zato jer je jako poučan i zabavan. Evo ako vam se svidio ovaj maleni uvod, možete već sutra otići u našu školsku knjižnicu i u miru i tišini pročitati ovaj časopis, a ako vam se jako svidi možete se čak i pretplatiti na njega i svaki mjesec uživati u novom broju ovog mega popularnog časopisa.

Nina Giljanović, 6.a