Moj planet
Autor: Lara Pribudić, 16. 2. 2017.

Moj planet je poučni dječji časopis u kojem upoznajemo prirodu i raznolikosti našeg planeta Zemlje . U svakom broju tu je i nagradna igra ili nagradni natječaj, tj. kviz. Osim toga tu su i mnoge rubrike: Lijepom Našom, Arheo(b)log, Nagradno pitanje, Zoo kutak, Sive stranice, Kreativni kutak, Fotografija mjeseca, Dr. Vetko, Drveće, Čuda svijeta, Ljudsko tijelo, Planetov stip, Najstrip, Ovaj mjesec, Moj test, Vaša pošta, Nagradni kviz, Komarac… U svakom broju dobiva se i poster. U rubrici Vaša pošta  znaju se pronaći razni crteži i pisma, pa tako ponekad mogu biti i objavljeni neki od vaših uradaka. Kao što je Smib poznat po Durici i časopis Moj planet ima svoju rubriku vica-stripa,a to je Komarac. Časopis Moj planet je mjesečnik i od ovog broja- veljače 2017 počinje nagradni natječaj za najfotku.  Svaki broj časopisa možete pročitati u školskoj knjižnici.

Lara Pribudić, 6.a