Reklama za knjigu
Autor: Nada Topić, 9. 10. 2017.

POSEBNA PRILIKA

Dobar dan!

Vi, djeco, koja ne volite čitati ovo je posebna prilika za vas! Predstavljam vam knjigu General Kiro miš. Garantiramo da ćete ga pročitati u jednom dahu. Ako ne uspijete, vraćamo vam novac. Ali, to nije sve, ako nazovete odmah, dat ćemo vam figuricu glavnog lika Generala Kire miša!

Lovre Smoljo, 3. a

Dobar dan!

Predstavljam vam najljepši, najposebniji, nejneobičniji, najzanimljiviji proizvod na svijetu: knjigu!

Kad počnete čitati knjigu, mislite da ste glavni lik njezine avanture. Možete birati različite avanture, svaka knjiga ima svoju.

Ako vam je život malo dosadan, naporan, tužan ili veseo, otiđite u knjižnicu ili u knjižaru, posudite ili kupite svoju novu knjigu. Nađite neki mirni kutak u kući, udobno se smjestite i opustite u svojoj novoj avanturi. Obećavam da će se vaše dosadno popodne pretvoriti u uzbudljivo putovanje u svijet mašte.

Fani Fistanić, 3. a