Betonske klupe?
Autor: Nada Topić, 7. 2. 2018.

Zašto su u školskom dvorištu betonske, a ne drvene klupe? Betonske su klupe prehladne i neudobne za sjedenje, a možemo se i prehladiti sjedeći na njima. Može li se na njih staviti neka drvena daska ili podloga da učenicima bude toplije i udobnije?

Unaprijed hvala na odgovoru!

Novinarska grupa

Na ovo pitanje ravnatelj je odgvorio na sjednici Vijeća učenika:

U školskom dvorištu postavljeno je šest betonskih klupa, a planiramo ih postaviti još devet. Prije betonskih klupa, imali smo u školskom dvorištu drvene klupe koje su na žalost često bile devastirane. Naime, tijekom vikenda, oko škole se okupljaju bivši učenici koji su ih uništavali. Stoga smo zaključili da je najbolje postaviti betonske klupe koje se teže mogu oštetiti. Moguće je jedino da se malo pobruse rubovi betosnkih klupa kako ne bi bili preoštri i neudobni.

Đuro Baloević, prof.