Opasnosti interneta
Autor: Lara Kušeta, 14. 12. 2016.

Internet ima mnogo dobrih strana kao što su pomoć u učenju ili istraživanje određenih tema. Ali postoje i loše strane. Djeca i mladi ne bi smjeli imati facebook profil prije 18. godine. Ukoliko ga ipak imaju. savjetujem da: nikada na profilu ne stavljaju osobne podatke kao što su broj mobitela ili telefona. Niti kućnu adresu. Ne bi trebalo objavljivati slike, npr. avionskih karata, jer onda druge osobe znaju kamo ideš, ili se hvaliti putovanjem. Ne bi  trebalo objavljivati osobne fotografije čak i ako su jako dobro osigurane. Ne bi se trebalo dopisivati s nepoznatima ili se dogovarati o susretu ako se ne poznajete.

Internet ima mnogo korisnih strana, ali budite oprezni!

Lara Kušeta, 6. c