U potrazi za blagom
Autor: Nada Topić, 23. 1. 2018.

Dana 23. siječnja 2018., učenici 4. razreda Područne škole Vranjic s učiteljicom Mirom Simonelli Letilović sudjelovali su u radionici u sklopu manifestacije "SOLIN WINTERfest". Radionica pod nazivom "U potrazi za blagom" se održavala u Saloni.

Sudjelovale su tri ekipe iz različitih solinskih škola, a zadatak je bio što prije pronaći škrinjicu s blagom.

Učenici su trebali slijediti zadane upute koje su se nalazile u kuvertama skrivenim na različitim lokacijama u Saloni te pomoću njih pronaći škrinjicu.

Potraga je bila zabavna i poučna. Naši četvrtaši su prvi pronašli škrinjicu i tako pobijedili u igri, a za nagradu su dobili škrinjicu i šah!

Pripremila: Mira Simonelli Letilović