Upisi u srednju - Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku, Split
Autor: Nada Topić, 11. 5. 2020.

Poštovani,

s obzirom na specifične uvjete nastale uslijed pandemije Corona virus i preporuka koje se trebaju provoditi od strane škola, obraćamo vam se ovim putem u svrhu promidžbe Škole za upis i informiranja zainteresiranih učenika osmih razreda.U privitku je (između ostalog) stavljena Brošura Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku, Split koja je sastavni dio brošure pod nazivom "Želim biti! Kamo poslije osnovne škole?" od izdavača splitsko-dalmatinske županije 2019./2020. Obzirom da još nije izdana nova brošura,mi smo ažurirali podatke/bodove s  upisa od prošle školske godine. S obzirom na to da se ove školske godine neće održati Otvoreni dan Škole,više informacija možete dobiti na mrežnim stranicama Škole.